fbpx

Prestige Medical Clinic

 

 

Prestige Medical Clinic by Malwina Hoszowska to wyjątkowy salon w Nysie dla wymagających osób, ceniących sobie profesjonalizm, nowoczesność, miłą atmosferę i indywidualne podejście.
Naszym atutem jest kompleksowość: oferujemy bogatą gamę zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii jak również nowoczesne fryzjerstwo. 


Prestige Medical Clinic by Malwina Hoszowska to 11 letnie doświadczenie, najlepsi specjaliści i innowacyjne urządzenia do specjalistycznych zabiegów. W swojej pracy korzystamy z produktów uznanych marek i producentów, stosujemy bezpieczne technologie, nieprzerwanie podnosimy swoje kwalifikacje - wszystko po to, aby zaoferować Państwu najwyższą jakość. 

Specjalizujemy się w laseroterapii medycznej - posiadamy nowość na rynku: laser diodowy LIGHTSHEER Desire, uznawany za najskuteczniejszy i najmocniejszy system do trwałego usunięcia owłosienia. Ten laser medyczny posiada głowice chłodzenia, które pozwalają na szybką a przede wszystkim bezbolesną depilację również dużych powierzchni ciała!
Zamykamy naczynia krwionośne, rumień, trądzik różowaty innowacyjnym laserem diodowym VariLite, której został wybrany najlepszym urządzeniem w konkursie perły dermatologii estetycznej .
Nowość w Nysie: ALMA BEAUTY SPADEEP - nieinwazyjny system, który wykorzystuje skoncentrowaną energie fal radiowych do modelowania ciała, twarzy a także ujędrnianie i odmładzanie skóry. To najwyższej klasy rozwiązanie dające większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie wyraźnie zauważalnych rezultatów. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.
Oferujemy także zabiegi z osocza bogatopłytkowego. To nowatorska metoda regeneracyjna oraz odmładzająca.


Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, chętnie służymy radą i proponujemy odpowiednie zabiegi, aby osiągnąć najlepszy efekt.
Zapraszamy do naszego salonu, jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania.


         

Malwina Hoszowska, właścicielka, kosmetolog, specjalistka laseroterapii estetycznej

 

 

dr Magdalena Dąbrowska, lekarz medycyny estetycznej, chirurg, odontojatra

 

KONTAKT


Prestige Medical Clinic

by Malwina Hoszowska

ul. Bolesława Krzywoustego 28/1 I piętro
48-300 Nysa
telefon: 794 966 772
e-mail: m.cosmetic.instytut@gmail.com

FacebookInstagram

 

admin

Please publish modules in offcanvas position.