fbpx

Divine Pro - odmładzanie twarzy

DIVINE™ PRO to najwyższej jakości rozwiązanie do odmładzania twarzy obejmujące zwiększanie objętości skóry, redukcję zmarszczek i ujędrnianie bez interwencji chirurgicznej.

Zabiegi są niemal bezbolesne i wymagają minimalnego czasu rekonwalescencji. To zwycięskie połączenie sprawdzonych klinicznie technologii: zabiegu mikroigłowego VoluDerm™, TriPollar® z DMA (dynamiczną aktywacją mięśni) oraz TriFractional™, które współdziałają ze sobą w celu odnowienia zarówno skóry właściwej, jak i naskórka, zapewniając działanie od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Wskazania:

  •  zmarszczki mimiczne wokół oczu

  •  bruzda nosowo- wargowa

  •  zmarszczki na skórze szyi i nad górną wargą

  •  brak jędrności skóry

  •  blizny potrądzikowe, po chirurgiczne

  •  rozstępy nawet wieloletnie 

Kuracja VoluDerm™ wykorzystuje technologię mikroigłową z zastosowaniem energii częstotliwości radiowej (RF) w celu zwiększenia objętości warstwy skórnej. Efekty są łatwo widoczne, szczególnie w rejonach trudnych w pielęgnacji: szyi, obszarze wokół oczu i nad górną wargą.

Zabieg TriPollar® łączy energię częstotliwości radiowej z technologią DMA™ (dynamiczną aktywacją mięśni). Zabieg TriPollar RF polega na kurczeniu włókien kolagenowych w celu uzyskania natychmiastowego efektu napięcia i regeneracji skóry i przynosi długotrwałe rezultaty. Proces DMA stymuluje i uelastycznia podskórne mięśnie, zapewniając liftingujący efekt.

Technologia TriFractional™ zapewnia bezpieczne i skuteczne odbudowywanie skóry, usuwając stare i uszkodzone komórki. Redukuje bruzdy i zmarszczki, ujędrnia i przywraca sprężystość.

Po zastosowaniu zabiegu TriPollar® z DMA zaobserwujesz efekt natychmiastowego napięcia skóry. Już po pierwszych kuracjach VoluDerm™ i TriFractional™ zobaczysz i poczujesz efekt naturalnego wypełnienia obszarów poddanych zabiegowi. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecany jest cykl zabiegów.
Po zabiegu TriPollar® nie będziesz potrzebować rekonwalescencji i natychmiast doświadczysz efektu napięcia i liftingu skóry. Po zabiegach TriFractional™ i VoluDerm™ może wystąpić niewielkie zaczerwienie lub obrzęk, trwające od kilku godzin do jednego lub dwóch dni, a ewentualne drobne strupki w naturalny sposób wyleczą się po kilku dniach. Ten obszar możesz zakryć makijażem.

    

Jak to działa?

VoluDerm™ jest zabiegiem o znikomej inwazyjności, wykonywanym przy użyciu mikroigieł i fal radiowych, który bezpiecznie i efektywnie przenika do głębokiej warstwy skóry właściwej. Tworzy mikrouszkodzenia, przyczyniając się do syntezy nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Zabieg TriPollar® z DMA™ łączy dwie nieinwazyjne technologie, używające energii częstotliwości radiowej w celu uzyskania długotrwałego, natychmiastowego efektu napięcia skóry i redukcji zmarszczek. DMA stymuluje mięśnie twarzy, zwiększając ich napięcie i uelastyczniając je.

Energia częstotliwości radiowej wykorzystywana zabiegu TriFractional™ odmładza zewnętrzną warstwę naskórka. Ten minimalnie inwazyjny zabieg polega na tworzeniu mikrouszkodzeń wywołujących naturalny mechanizm regeneracji organizmu. Stare i uszkodzone komórki skóry są usuwane, a organizm wywarza nową, zdrową skórę.

 

POLECAMY


 

KONTAKT


Prestige Medical Clinic

by Malwina Hoszowska

ul. Bolesława Krzywoustego 28/1 I piętro
48-300 Nysa
telefon: 794 966 772
e-mail: m.cosmetic.instytut@gmail.com

FacebookInstagram

 

admin

Please publish modules in offcanvas position.